sobota 6. září 2014

O věncích a věnečcích

Během minulého týdne jistě na celém světě mnoho dívek o věneček přišlo, my jsme však naopak získali už druhý.


Přirovnání k hradu je aktuálně značně aktuální - namísto střechy a oken zatím máme elegantní cimbuří


Lord s Lobem právě vyhlíží skrz zeď pokoje pro hosty / budoucího dětského pokoje. "Tak támhle přesně nevidím na ten wifi vysílač no..." ...aneb bez internetu ani ránu, máme nervy jako špagáty!


A schody už také máme, hurá! Obloženy budou dlažbou, nakonec jsme se navíc rozhodli v rámci udržení konceptu dát stejnou dlažbu, jaká bude v koupelnách, i na schody a do kuchyně.


Reklama na porotherm, čili vstupní dveře a okno do spodní koupelny / technické místnosti (nebo spíše místnůstky). Snad již během příštího týdne se dočkáme střechy a pak i oken a dveří.


A na závěr obrázek pro představu, po čem si budeme v hotovém hradě vykračovat. Dekor Canadian pine od firmy Egger, aneb jak zkombinovat požadavky "aby to vypadalo jako dřevo" a "aby na tom nebyla vidět špína".


Příští hlášení už snad bude s náhledy koupelen, nad nimiž jsme v pátek strávili 3 hodiny. Pan designér z nás (hlavně tedy ze mě) byl asi dost na prášky, ale co - hlavní je, že se nám snad povedlo dojít k vhodnému konsenzu. Zatím si troufám říct, že já i lord jsme nadšení!

Žádné komentáře:

Okomentovat